Téma měsíce říjen 2011

Růženec se chýlí ke konci

31. 10. 2011 9:20
Rubrika: Aktuality

Na dveře klepe nový měsíc, a to znamená mimo jiné i to, že na signály.cz pomalu končí říjnové téma měsíce - Modlitba růžence.


Doufáme, že vás toto říjnové téma měsíce aspoň trochu obohatilo a něco nového vám přineslo. Chtěli bychom tímto moc poděkovat všem, kteří se do tohoto tématu zapojili - ať už společnou modlitbou, skrze své předání zkušeností či jinak!

A pokud vás růženec nadchl natolik, že ho nechcete s koncem října jen tak zahodit do kouta, připomínáme, že až do konce května probíhá po celém světě iniciativa Milion růženců za svět, do které je možné zapojit se i právě teď. Na signály.cz funguje v této době k této akci i speciální blog, na kterém každý den vychází krátká informace o státu, za který se právě v daný den lidé po celém světě modlí.

 

Pokud máte nějaké tipy pro témata měsíců do budoucna, neváhejte se nám ozvat - redakce @ signaly.cz

Zobrazeno 2869×

Komentáře

HejTi

Díky moc za tohle téma, pomohlo mi, že jsem se mohl modlit růženec se Slovem na den!

hajenkovyPetr

Modlitba Růžence?Hm?Někdo může namítat-óh jeto dlouhá modlitba půl hodiny se modlit to je dlouho.Jenže jak dlouho Kristus pán za nás trpěl na kříží?Jakou nesnesitelnou bolestí musel teda trpěl za nás aby sme mohli žíti i nadále na této krásné zemi.Děkuji Ti Bože za tuto krásnou zemi za tyto krásné lidi.Já osobně modlitbu růžence miluji.Buď sám nebo v naší bazilice navštíveni Panny Marie ve Frýdku.Můžu říct,že ať jdu kdekoli mám růženec vždy při sobě.Ale nebylo tomu vždy tak jak píšu.Asi každý znás měl ve svém životě i ty stínější stránky.Ale, to je pryč dnes žiji proto abych byl ještě více štastnější než jsem.A k tomu mi růženec velmi mnoho pomáhá.A letos při mé pouti po potních místech Francie kde jsme jeli autobusem,když se celý autobus modlí růženec tak to je paráda krása.A Lurdy-to nemusím ani psát.To je náááádheraaaaa.Mějte se krásně.Petr

Zobrazit 2 komentáře »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Ondřej Válka